توابع ,همشهريان ,آمار ,توجه ,داشته ,شهروند اوزى ,همشهريان محترم 

بسم الله الرحمن الرحيم
با سلام
قابل توجه همشهريان ، بخش اوز مقيم شيراز ، ،بندر عباس ، تهران ، و اقصی نقاط ایران اسلامی به ویژه همشهريان محترم مقيم خارج از کشور و غيره.
با توجه به آغاز سرشماری نفوس ومسكن از سوم مهرماه ٩٥و نياز مبرم به جمعيت واقعي شهر و دهستان هاجهت بهره بردن از اعتبارات، امكانات و تجهیزات در همه عرصه ها، تخصیص بودجه بيشتر و همچنين ارتقاء نمایندگی ها به ادارات، تاسیس سایرادارات مورد نیاز بخش و ،ارتقاء بخش وسطح رفاه و معيشت و ... ، نكات ذيل را مد نظر قرار دهيد.

1 - ان شاءلله همه عزيزان اوز و توابع سعی شان براين باشد كه شخصا روز آمارگيري در اوز یا شهر و بخش و روستا محل زادگاهشان دربخش اوز حضور داشته باشند.

2 - در صورت عدم امكان حضور فيزيكي ،كارت ملي و شناسنامه هاي خودتان و عزيزانتان را جمع آوري و به اوز و یا زادگاهتان در بخش اوز ارسال فرماييد.

3 - در صورت ثبت نام از روش اينترنتي با مراجعه به سايت sarshomari95 قسمت مربوط به آدرس محل سكونت را شهر اوز و یا توابع اعم از دهستان بيدشهر وفيشور ،و سایر توابع بخش اوز شهرستان لارستان ثبت نماييد

4 - هر شهروند اوزى و توابع بخش اوز در هركجاي ايران زندگي مي نمايد ، ( ممكن است بعضي از شهرها از قلم افتاده باشد ) شهر اوز و یا توابع بخش اوز را بعنوان محل سكونت خوددر سايت اعلام نمايد

5 - همشهريان محترم اوز و یا توابع كه همسرشان غير بومي است نيز از اين فرصت استفاده نموده و بعنوان شهروند اوزى و بخش و دهستانهای تابعه اقدام به ثبت نام نمايند

6 - با نگاه ويژه به اين مسئله مهم سهمی در اختصاص اعتبارات و ارتقا بخش و ادارات ودر نهايت افزايش امكانات و رفاه خود و همشهريان داشته باشيد.

7 - اميدواريم كه تک تک شهروندان گرامی اوز و توابع بخش اوز با دلسوزی احساس مسؤليت كنند تا این حرکت بصورت خودجوش تسری پیدا کند.

لطفا این متن را در تمام گروههاي فاميل ،دوستان و همشهريان منتشر فرماييد و در جهت حصول به آمار واقعی شهر و بخش و شهرستان و برای احقاق حقوق خویش ایفای نقش کنید.

8- شهروندان عزیز ساکن فيشور ، محلچه ، كهنه ، شهرک توحيد کهنه ، قلات ، اسلام آباد ، گلار، كوره ، بيدشهر . هود ، هيرم ، خوشاب ، تنگزان ، چدرو ، برزگو و... تابعه بخش اوز ، شهر اوز و نیز همشهریان مقیم سایر شهرهای ایران و خارج از کشور حتی الامکان تلاش فرمائید که از طریق سایت اعلام شده اینترنتی اطلاعات مربوطه را ثبت نمائید.

9-باهمت جوانان ومسئولان آمار جمعيت ثابت بخش اوز در دور قبل ٤٥٧٥٣ نفر وجمعيت شهر اوز ٢٢٤٠٣ نفر شد اميدواريم امسال با همت همه اين آمار افزايش چشمگيرى داشته باشد .

10 - ازتمام اهالى بخش اوز درسراسر جهان تقاضاى همكارى جدى داريم از شما حركت از خدا برکت

باتشکر. یاوران شوراى شهر و کارگروه ها

منبع اصلی مطلب : كَهنه اوز
برچسب ها : توابع ,همشهريان ,آمار ,توجه ,داشته ,شهروند اوزى ,همشهريان محترم
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : اطلاعیه ، قابل توجه مردم اوز و توابع ( بخش اوز)